Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Szklarska Poręba - 9 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1 maja vis a vis blue mountain z pnb
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 4258 mkw. Działka budowlana, kształt: inny. Cena działki - 2 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.
  Unikatowa działka inwestycja w szklarskiej porębie
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 16795 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 2 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sowa nieruchomości.
  Działka inwestycyjna z widokiem na karkonosze
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 10500 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 4 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.
  Budynki dawnego ośrodka wypoczynkowego poczty
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 5399 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 4 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.
  1 maja vis a vis blue mountain z pnb
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 2000 mkw. Działka budowlana, kształt: inny. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.
  Działka budowlana z pięknym widokiem na góry.
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 3460 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 1 830 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 1724 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 880 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 2258 mkw. Działka budowlana, kształt: inny. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szklarska Poręba o powierzchni 21785 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 7 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Apartinvest Nieruchomości.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: