Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Szubin - 13 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka budowlana szubin 743m2 rozpoczęta budowa.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 743 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 99 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Jagła Nieruchomości.
  Działki dla wymagających otoczone lasem
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 1078 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 172 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  Działki z widokiem na jezioro w chomętowie
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 988 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 74 100 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  Nowe działki w wąsoszu nad jeziorem
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 1003 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 105 315 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości King.
  Działki budowlane rynarzewo od 928 m2
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 928 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 73 312 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  Działki ze znakomitym dojazdem do bydgoszczy
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 714 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 46 410 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 1830 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 97 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 1135 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 870 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 65 250 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 850 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 55 250 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 982 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 122 750 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 831 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 54 015 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Szafir Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Szubin o powierzchni 1173 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 104 397 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości King.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: