Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Czarna Góra, pow. tatrzański - 8 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Czarna góra - góry na wyciągnięcie ręki!
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 1399 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 549 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działki budowlane w czarnej górze!
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 1003 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 306 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka rolno-budowlana w czarnej górze
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 1197 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 99 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Czarna góra - ciche i spokojne miejsce
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 2317 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 365 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka leśna w czarnej górze
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 1358 mkw. Działka leśna, kształt: nieregularny. Cena działki - 50 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działki budowlane w czarnej górze!
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 695 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 259 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 2375 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 349 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę tatrzański, Czarna Góra o powierzchni 758 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 269 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: