Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki z domkiem Czarne Błoto, pow. toruński - 5 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka czarne błota
  i
  Sprzedam działkę toruński, Czarne Błoto o powierzchni 1095 mkw. Działka siedliskowa, kształt: nieregularny. Cena działki - 213 525 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
  Działka zagrodowa w czarnym błocie
  i
  Sprzedam działkę toruński, Czarne Błoto o powierzchni 2343 mkw. Działka siedliskowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 230 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CENTRALA NIERUCHOMOŚCI Karol Rutkowski.
  Działka w czarnym błocie
  i
  Sprzedam działkę toruński, Czarne Błoto o powierzchni 1553 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 132 005 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CENTRALA NIERUCHOMOŚCI Karol Rutkowski.
  Działka w czarnym błocie, 14 km od torunia
  i
  Sprzedam działkę toruński, Czarne Błoto o powierzchni 2107 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CENTRALA NIERUCHOMOŚCI Karol Rutkowski.
  i
  Sprzedam działkę toruński, Czarne Błoto o powierzchni 1767 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 155 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: