Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Toporzysko, pow. toruński - 6 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka z drzewostanem
  i
  Sprzedam działkę toruński, Toporzysko o powierzchni 1824 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partner Nieruchomości.
  Toporzysko działka z mpzp
  i
  Sprzedam działkę toruński, Toporzysko o powierzchni 900 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 90 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Meritum Nieruchomości i Finanse.
  Toporzysko działka z mpzp
  i
  Sprzedam działkę toruński, Toporzysko o powierzchni 1129 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 135 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Meritum Nieruchomości i Finanse.
  Działki w toporzysku
  i
  Sprzedam działkę toruński, Toporzysko o powierzchni 3045 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 228 375 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CENTRALA NIERUCHOMOŚCI Karol Rutkowski.
  Dziełka budowlana z lasem w toporzysku
  i
  Sprzedam działkę toruński, Toporzysko o powierzchni 3434 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 360 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Polhouse Nieruchomości Marta Szymańska - Rączka.
  Działka budowlana toporzysko 1000m2 uzbrojona
  i
  Sprzedam działkę toruński o powierzchni 930 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 102 300 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości King.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: