Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki uzbrojone Bojano, pow. wejherowski - 10 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Kameralna działka w bojanie niedaleko gdyni!
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 1215 mkw. Cena działki - 330 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  W pełni uzbrojona działka z własnym stawem-bojano!
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 1890 mkw. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bocian Nieruchomości.
  Kameralna działka w bojanie niedaleko gdyni!
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 3415 mkw. Cena działki - 750 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  Kameralna działka w bojanie niedaleko gdyni!
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 1254 mkw. Cena działki - 339 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  Kameralna działka w bojanie niedaleko gdyni!
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 1371 mkw. Cena działki - 370 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  Mpzp/ zabudowa jednorodzinna/bliźniaki!
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 14800 mkw. Cena działki - 6 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 2161 mkw. Cena działki - 584 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 7685 mkw. Cena działki - 1 537 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 2599 mkw. Cena działki - 690 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 4270 mkw. Cena działki - 940 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: