Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki w górach Zielona Góra - 7 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka budowlana blisko centrum miasta!
  i
  Sprzedam działkę Zielona Góra o powierzchni 591 mkw. Cena działki - 508 260 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Park Home.
  Działka budowlana na końcu spokojnego osiedla
  i
  Sprzedam działkę Zielona Góra o powierzchni 1100 mkw. Cena działki - 390 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Park Home.
  Na sprzedaż działka inwestycyjna z mpzp - 4,68 ha
  i
  Sprzedam działkę Zielona Góra o powierzchni 46800 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: trójkąt. Cena działki - 7 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę Zielona Góra o powierzchni 3017 mkw. Cena działki - 299 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją City Invest Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Zielona Góra o powierzchni 16820 mkw. Działka kształt: kwadrat. Cena działki - 10 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją City Invest Nieruchomości.
  Atrakcyjna działka w starym kisielinie
  i
  Sprzedam działkę Zielona Góra o powierzchni 1100 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 275 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Villa Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Zielona Góra o powierzchni 4725 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 5 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Villa Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: