Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Międzybrodzie Bialskie, pow. żywiecki - 9 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka budowlana górach nad jeziorem
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 1564 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 368 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka budowlana w międzybrodziu
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 2300 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 149 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Blisko centrum
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 4400 mkw. Cena działki - 349 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Majdom.
  Idealna pod kilka domków
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 2800 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 280 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Majdom.
  Widok na jezioro międzybrodzkie i górę żar
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 1330 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 310 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Majdom.
  Las, widok, południowy stok
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 2090 mkw. Cena działki - 168 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Majdom.
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 7990 mkw. Cena działki - 568 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Majdom.
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 1223 mkw. Cena działki - 366 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Majdom.
  i
  Sprzedam działkę żywiecki, Międzybrodzie Bialskie o powierzchni 2000 mkw. Cena działki - 168 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Majdom.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: