Orla 6 - Domy kielecki, Piaseczna Górka

Orla 6

Dostępne mieszkania w tej inwestycji


NazwaRzutPokojePowierzchniaPiętraCenaStatus

Opis inwestycji


Orla 6

Piaseczna Górka, Orla. Ekologiczny dom Segment 1

Miejsce, w którym chce się żyć.

Zamieszkaj w bliskiej odległości od Kielc, w domu o wysokim standardzie wykończenia, gdzie dbałość o ekologię łączy się z nowoczesnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami.

Inwestycja składa się z 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanej w Piasecznej Górce przy ulicy Orlej 6. Skrajne domy mają metraż 126,80 m2 oraz 172,49 m2, a powtarzalne segmenty środkowe po 133,91 m2. W każdym domu wydzielono dwie funkcjonalne strefy: dzienną z salonem na parterze i prywatną z sypialniami na piętrze. Od południowej strony inwestycji znajdują się indywidualne, obszerne ogródki o powierzchni od 95 do 251 m².

Segmenty oraz otaczający je teren został zaprojektowany tak, aby każda część budynku stanowiła osobną prywatną strefę. Większość budynków połączone są ze sobą poprzez garaże. Każdy z segmentów posiada indywidualny garaż oraz prywatne zewnętrzne miejsce postojowe zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do budynku.

Architektura domu to wyjątkowe połączenie nowoczesności, funkcjonalności oraz komfortu użytkowania. Budynek wykonany jest w tradycyjnej technologii o wysokich parametrach cieplnych, gwarantujących niskie koszty ogrzewania.

Przy projektowaniu i budowie domów kierowaliśmy się dbałością o środowisko. Wykorzystane przez nas materiały spełniają wymagania oraz oczekiwania współczesnych rodzin dotyczące ekologii. Panele fotowoltaiczne oraz nowoczesna pompa ciepła zapewnią nie tylko niską emisję zanieczyszczeń, ale także sprawią, że eksploatacja Państwa domów będzie wiązała się ze znacznie niższymi kosztami niż przeciętnie.

Inwestycja inna niż wszystkie.

Nasz standard obejmuje m.in.:

> Panele fotowoltaiczne - to nieograniczone źródło odnawialnej energii, które przekształca promieniowanie słoneczne w energię elektryczną. Dzięki panelom umiejscowionym na dachu, można dbać o środowisko naturalne, a także o oszczędności w budżecie domowym.

>Nowoczesna pompa ciepła Vitocal 111-S firmy Viessmann - Pompy ciepła powietrze/woda w układzie Split składają się z dwóch osobnych jednostek: w jednostce zewnętrznej czynnik chłodniczy w parowniku obiegu chłodniczego, odbiera energię cieplną powietrzu atmosferycznemu, a sprężarka transformuje ją do poziomu temperaturowego, potrzebnego do ogrzewania pomieszczeń. Ciepło to jest następnie doprowadzane przewodem do jednostki wewnętrznej i w jej skraplaczu oddaje ciepło do sieci grzewczej. Jednostka wewnętrzna jest już fabrycznie wyposażona w elementy obiegu wodnego, takie jak trójdrożny zawór przełączający, pompa obiegowa i regulator pompy ciepła. Nowy czynnik chłodniczy R32 (od 4,0 do 8,1 kW) cechuje się niskim współczynnikiem GWP (Global Warming Potential), przyczyniając się tym samym do podniesienia poziomu ekologiczności nowego pokolenia pomp ciepła.

Zalety:

- Charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej* A++/A+ oraz klasą A dla podgrzewu wody użytkowej.

- Zapewnia niskie koszty eksploatacji dzięki wysokiej wartości współczynnika efektywności COP wg EN 14511: do 4,7 (powietrze 7°C/woda 35°C) wzgl. do 3,9 (powietrze 2°C/woda 35°C).

- Gwarantuje wysoki komfort korzystania z c.w.u. ze zintegrowanego pojemnościowego podgrzewacza o pojemności 210 litrów.

- Pracuje do temperatury zewnętrznej dochodzącej do -22°C.

-Jest wyposażona w łatwy w obsłudze regulator Vitotronic z wyświetlaczem tekstowo-graficznym.

- Jej praca może być zdalnie regulowana przez internet ze pomocą aplikacji mobilnej.

- Może być zasilana prądem wytworzonym przez instalację fotowoltaiczną.

- Umożliwia chłodzenie pomieszczeń (wariant -AC).

- Zajmuje niewiele miejsca dzięki kompaktowym wymiarom.

- Układ Split pozwala na elastyczny wybór miejsca ustawienia urządzenia.

> Rekuperacja - rekuperacja to rodzaj wentylacji mechanicznej, który pozwala odzyskiwać część ciepła z ogrzanego powietrza. W rozwiązaniu tym ruch powietrza jest wytwarzany przez urządzenie nazywane rekuperatorem. Ten element wentylacji kontroluje ruch nawiewanego i wyprowadzanego z pomieszczeń powietrza. Z nagrzanego powietrza, w którym znajdują się zanieczyszczenia oraz dwutlenek węgla, ciepło jest częściowo odzyskiwane i wykorzystywane do ponownego ogrzewania pomieszczenia. Jednocześnie napływa do niego świeży strumień z zewnątrz. Taki obieg pozwala utrzymać wysoką jakość powietrza w pomieszczeniach i jednocześnie redukuje utratę ciepła, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Ponadto powietrze zostaje oczyszczone z alergenów oraz kurzu, dzięki czemu nie ma potrzeby wietrzenia pomieszczeń. To duża zaleta w okresie zimowym, w którym często panuje duże stężenie smogu, a otwieranie okien grozi przedostaniem się zanieczyszczeń do wewnątrz.

> Sieć światłowodowa oraz bogata ilość gniazd i punktów świetlnych.

> Ogrzewanie podłogowe w całym budynku (łącznie z garażem) - Ogrzewanie podłogowe to niewątpliwy komfort dla domowników i dyskretne źródło ciepła bez zakłócania domowej aranżacji.

> Widedomofon – zamontowany na poziomie parteru i wyprowadzona instalacja na piętrze

> Indywidualne przyłącze do stacji ładowania aut elektrycznych w garażu – montaż gniazd 2 x 400V – 16 i 32 A oraz 2 x 230V. Zestaw zasilany jest przewodem YDY 5 x 4 i zabezpieczony odpowiednim bezpiecznikiem. Taki zestaw pozwala na podpięcie ładowarki 1 lub 3 fazowej o mocy do 11 kW. Problemy związane z szeroko pojętą ekologią i ograniczeniem emisji spalin coraz mocniej wdzierają się do zbiorowej świadomości ludzi. Jak się okazuje, mają coraz większy wpływ na nasze wybory konsumpcyjne. Jednak ekologia to tylko jeden z wielu powodów, dla których samochody z silnikami elektrycznymi zyskują na popularności. Zmiana trendu wynika nie tylko z troski o środowisko, ale również z czystej kalkulacji. Coraz więcej użytkowników dróg dochodzi do wniosku, że zakup auta na prąd to po prostu dobra inwestycja: dla wielu osób stają się adekwatną odpowiedzią na kryzys wywołany nieustającymi wzrostami cen paliw.

> Przygotowanie pod instalację monitoringu zewnętrznego - Domowy system alarmowy to pierwsza linia obrony, która zapewnia bezpieczeństwo Twojej rodzinie i własności. Systemy alarmowe bezsprzecznie odstraszają działalność przestępczą, bo niekiedy sama obecność tabliczki z nazwą Agencja Ochrony na ogrodzeniu, zniechęca wielu włamywaczy, którzy nie chcą zostaną przyłapani przez właściciela domu lub policję na gorącym uczynku. A jeśli włamywacze widzą zainstalowane kamery bezpieczeństwa, szanse na popełnienie przestępstwa jeszcze bardziej maleją. Co więcej, monitoring włamaniowy może zaalarmować agencje ochrony jeśli dzieje się coś złego w Twoim domu, co zapewnia bezpieczeństwo zarówno Twoim bliskim, jak i skutecznie chroni Twój majątek.

> Przewody pod rolety elektryczne – jest to kolejne rozwiązanie, które ma dbać o bezpieczeństwo domowników. Montaż rolety zewnętrznej elektrycznej to nie tylko dobry wybór z uwagi na estetykę. Tego typu konstrukcje sprawdzają się również ze względów funkcjonalnych oraz w kontekście energooszczędności budynku. Wypełnienie profili elektrycznych rolet zewnętrznych materiałem termoizolacyjnym przekłada się na poprawę komfortu termicznego budynku. Gdy zamkniesz je w zimowy, mroźny wieczór, jeszcze bardziej ograniczysz uciekanie ciepła z domu. Natomiast latem warto je zasunąć także na dzień np. kiedy wychodzisz na cały dzień do pracy. Dzięki temu wieczorem Twój dom nie będzie przegrzany także dlatego, że promienie słoneczne nie będą miały szansy rozgrzać szyb.

> Przygotowanie pod indywidualne oświetlenie ogródkowe 5 żyłowe + zegar astronomiczny dwukanałowy

Instalacja odgromowa - Zadaniem instalacji odgromowej jest ochrona obiektu przed uderzeniami pioruna i bezpieczne odprowadzenie jego energii do ziemi jak najkrótszą drogą.

> Drzwi zewnętrzne - Drzwi wejściowe do budynków: Gerda THERMO PRIME 75 RC2 (90E), kolor ciemny antracyt, wzór NS6B Hanover 6B, szklenie: Mira star. Solidne drzwi do domów, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej. Idealnie łączą najlepsze cechy drzwi metalowych – solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa, estetykę z indywidulanym charakterem nowoczesnych drzwi dla najbardziej wymagających Klientów. Skrzydła drzwi wykonano z materiałów najwyższej jakości, zapewniającej odporność na trudy codziennej eksploatacji i oddziaływaniami zmiennych warunków atmosferycznych. Drzwi do ogrodu prowadzone z pomieszczenia technicznego to: Gerda THERMO PREMIUM 60 RC2 (90E), kolor ciemny antracyt.

> Okna – 6-komorowe profile ram i skrzydeł wykonane z najwyższej jakości PCV;2-komorowe pakiety ciepłych szyb o współczynniku izolacyjności termicznej Ug = 0,5 W/m2K; 2 uszczelki oporowe oraz dodatkowa uszczelka środkowa poprawiające termiczne i akustyczne właściwości okien pasywnych; dodatkowe żebra usztywniające profile ram i skrzydeł; kolor z zewnątrz antracyt, a od wewnątrz biel.

> Brama garażowa – segmentowa Hormann RenoMatic

> Styropian – 20 cm, λD= 0,031W/mK

> Droga dojazdowa wykonana przez dewelopera.

Przy ustaleniu standardu wykonania inwestycji, wyszliśmy daleko poza schematy typowego wykończenia deweloperskiego, aby po przekazaniu kluczy do domu mogli cieszyć się Państwo z ekologicznych i wygodnych rozwiązań we własnym domu.

Inwestycja Orla 6 zlokalizowana jest w kielecki, Piaseczna Górka.

Według planu oddanie do użytkowania nastąpiło w 4 kw. 2023 roku.

Informacje o inwestycji:

Rolę opiekuna sprzedażowego pełni SOLO inwest. W inwestycji Orla 6 przewidziane jest 5 lokali mieszkalnych, usytuowanych w 1 budynku. Budynki mają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych. W inwestycji przewidziano parkingi: naziemny.

Wśród udogodnień znajdujących się w inwestycji Orla 6 są m.in: klimatyzacja. W okolicy jest też: las.

Informacje o mieszkaniach:

Pokoje w domach w inwestycji mają w zależności od kondygnacji 253 cm wysokości i posiadają powierzchnie dodatkowe, takie jak: ogródek, balkon. Nie przewidziano komórek lokatorskich.

Dostępne w sprzedaży mieszkania:

Wciąż są dostępne 3 domy. Powierzchnia lokali wynosi 134 m2.

Szczegóły inwestycji


 • Realizacja inwestycji:
  Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku.
  Data oddania do użytkowania 4 kw. 2023 roku.
 • Liczba budynków
  1 dom
 • Liczba kondygnacji
  Domy posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem
 • Liczba domów
  5 domów
 • Wysokość pomieszczeń
  253 cm wysokości
 • Garaże
  Domy posiadają garaże
 • Standard wykończenia
  Do wykończenia
 • Rodzaj własności
  Odrębna własność z własnością gruntu

Dodatkowe informacje


Udogodnienia

Udogodnienie Klimatyzacja

Klimatyzacja

Przyroda

Udogodnienie Las

Las

Aktualna oferta


 • Dostępne domy
  3
 • Liczba pokoi
  Dostępne są domy 4-pokojowe
 • Ceny domów
  Informacja u dewelopera
 • Opis płatności
  Informacja u dewelopera
 • Warunki rezerwacji
  Informacja u dewelopera
 • Zabezpieczenie środków
  Informacja u dewelopera
 • Wysokość czynszu
  Informacja u dewelopera

Lokalizacja


Czy w okolicy inwestycji znajdują się miejsca do rekreacji/uprawiania sportu?

O rekreację oraz dobrą formę mieszkańców inwestycji Orla 6 zadbają znajdujące się w okolicy:

 • Boisko (322 m. od inwestycji)
 • Boisko (335 m. od inwestycji)
 • Boisko (341 m. od inwestycji)
 • Siłownia plenerowa (359 m. od inwestycji)
 • Boisko (558 m. od inwestycji)

Gdzie w okolicy można spędzać wolny czas?

Okolica inwestycji Orla 6 daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W niewielkiej odległości znajdują się:

 • Plac zabaw (347 m. od inwestycji)
 • Plac zabaw (560 m. od inwestycji)
 • Plac zabaw (563 m. od inwestycji)
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: