
Uwaga
Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Głowa do góry
Mamy dla Ciebie więcej ofert w najbliższej okolicyZobacz
Opis inwestycji
Sosnowa Dolina - I etap
I etap osiedla Sosnowa Dolina w Słominie składa się 28 domów w zabudowie: szeregowej, bliźniaczej i wolnostojącej powstał w latach 2007-2009.
Dom z garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159 m², usytuowany jest na działce o pow. 954 m².
Dom dawniej pełnił funkcje domu pokazowego, posiada wygodny rozkład pomieszczeń, na piętrze znajdują się: wydzielona strefa dla rodziców (sypialnia, garderoba, łazienka), do dyspozycji dzieci dwie sypialnie oraz łazienka. Na parterze przestronna część dzienna: salon z jadalnią, kuchnia, wc, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), kotłownia oraz garaż. Dom jest kompletnie wykończony, w kuchni zabudowa meblowa ze sprzętem AGD, widne łazienki i wc, wiatrołap i przedpokój na piętrze z szafami w zabudowie, umeblowana garderoba. W salonie kominek, dom jest wyposażony w piec gazowy.
Osiedle Sosnowa Dolina w Słominie zlokalizowane jest w sąsiedztwie Lasów Sękocińskich i Magdalenki, zaledwie 17 km od centrum stolicy. Dojazd trasą S7/8 zajmuje ok. 15 minut.
Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw, w okolicy mieści się szkoła podstawowa oraz przedszkole, 3 linie autobusowe zapewnią wygodne połączenie do pętli Okęcie.
Zakup domu na zasadzie pełnej własność działki wraz z budynkiem.
Inwestycja Sosnowa Dolina - I etap zlokalizowana jest w pruszkowski, Słomin.
Według planu oddanie do użytkowania nastąpiło w 4 kw. 2014 roku.
Informacje o inwestycji:
Rolę opiekuna sprzedażowego pełni Sosnowa Dolina Sp. z o.o.. W inwestycji Sosnowa Dolina - I etap przewidziane jest 28 lokali mieszkalnych, usytuowanych w 28 budynkach. Budynki mają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych. W inwestycji przewidziano parkingi: naziemny.
Wśród udogodnień znajdujących się w inwestycji Sosnowa Dolina - I etap są m.in: plac zabaw. W okolicy jest też: las.
Informacje o mieszkaniach:
Pokoje w domach w inwestycji mają w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości. Nie przewidziano komórek lokatorskich.
Dostępne w sprzedaży mieszkania:
Wciąż dostępnych jest 0 domów. Powierzchnia lokali wynosi 160 m2.
Dodatkowe informacje
Udogodnienia

Plac zabaw
Przyroda

Las
Lokalizacja
Czy w pobliżu można zrobić zakupy?
Sąsiedztwo inwestycji Sosnowa Dolina - I etap jest bogate w ofertę handlowo-usługową. W najbliższej okolicy znajduje się:
- Carrefour Express (534 m. od inwestycji)
Gdzie w okolicy można spędzać wolny czas?
Okolica inwestycji Sosnowa Dolina - I etap daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W niewielkiej odległości znajdują się:
- Plac zabaw (360 m. od inwestycji)
- Plac zabaw (479 m. od inwestycji)