Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Dzierżoniów

  - 3 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 3 mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Dzierżoniów atrakcyjnym rynkiem na Dolnym Śląsku

  Dzierżoniów to malownicze średniej wielkości miasto położone w południowej części województwa dolnośląskiego. Oddalone od Wrocławia zaledwie o 60 km zapewnia do niego dogodny dojazd. Jednocześnie mieszkańcy mogą korzystać z wszelkich niezbędnych usług i udogodnień na miejscu, a dzięki działającym tu licznym zakładom nie brakuje również miejsc pracy.

  Wynajem w Dzierżoniowie – specyfika rynku

  Dzierżoniów jest miastem, którego historia sięga XII wieku. Dzięki temu jest bogate w zabytki i bardzo ciekawe pod względem architektonicznym, co stymuluje ruch turystyczny. Jest to również bardzo przyjemne miejsce do życia charakteryzujące się spokojem, a jednocześnie dobrze rozwiniętą gospodarka zapewniającą szeroką dostępność atrakcyjnych miejsc pracy.

  Wynajem w Dzierżoniowie nie jest szczególnie popularny, szczególnie w porównaniu do Wrocławia czy innych dużych miast. Jest to jednak rynek, który z całą pewnością się rozrasta. Dostępne lokale bardzo często są wykończone w wysokim standardzie. Dlatego chętnie wprowadzają się do nich zarówno osoby z mniejszych miejscowości, jak i ci, którzy uciekają z Wrocławia w poszukiwaniu niższych cen i spokojniejszego tempa życia.

  W porównaniu ze stolicą województwa Dzierżoniów jest tanim miastem. Można tu znaleźć mieszkania zapewniające wręcz luksusowe warunki za znacznie niższe kwoty niż nawet na obrzeżach Wrocławia. W przeliczeniu na 1 m2 powierzchni zdecydowanie najdroższe są kawalerki, podobnie jak w innych miejscach. Cena konkretnego mieszkania zależy też od standardu wykończenia i udogodnień. Nieco droższe są lokale w nowszych budynkach. Za niższą kwotę można natomiast zamieszkać w starszym bloku.

  Znajdź idealne mieszkanie w Dzierżoniowie dla siebie

  Wynajem w Dzierżoniowie to dobry sposób na obniżenie stałych kosztów życia bez konieczności rezygnacji z codziennego komfortu. Na tutejszym rynku znajdują się lokale dostosowane do różnorodnych potrzeb – od kawalerek aż po przestronne apartamenty. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i wygodnego filtrowania, aby odszukać pożądany metraż, cenę, powierzchnię itp.

  Wynajem mieszkania Dzierżoniów

  W Dzierżoniowie dostępne  3 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania do wynajęcia;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Dzierżoniów wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie to 1 367 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Dzierżoniowie? Uśredniając:

  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Dzierżoniowie kosztuje 1 800 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Dzierżoniowie kosztuje 500 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Dzierżoniowie? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Dzierżoniowie znajdziesz w cenie 1 800 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Dzierżoniowie znajdziesz w cenie 500 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Dzierżoniowa!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: