Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich - 16 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 16 mieszkań do wynajęcia w Zespole Dzielnic Zachodnich

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  3 pokoje z klimatem na brynowie
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 90 mkw. Cena - 2 989 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją EstateStreet.
  Mieszkanie 2 pokoje z garażem brynów
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 56 mkw. Cena - 2 390 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją EstateStreet.
  Nowe - 2 pokoje mieszkanie z oddzielną kuchnią
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 44,58 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na brynowie
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 79,67 mkw. Rok budowy: 1994. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją RE/MAX Polska.
  HOME KOKO mini APARTAMENT | światłowód + duży ogró
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich bezpośrednio. Powierzchnia 15 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Przytulna kawalerka w katowicach - ul. pola
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 18 mkw. Cena - 1 150 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Unidom Nieruchomości Sylwia Juzoń.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich bezpośrednio. Powierzchnia 18 mkw. Cena - 1 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich bezpośrednio. Powierzchnia 18 mkw. Cena - 1 650 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 47,80 mkw. Cena - 2 390 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Loft4U.
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 37,66 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 1 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Grupa Konsultingowa Defin.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich bezpośrednio. Powierzchnia 15 mkw. Cena - 1 350 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 35,15 mkw. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Loft4U.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich bezpośrednio. Powierzchnia 15 mkw. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Katowice

  2 pokoje 38 m2
  1 300/mies.
  34 /m2
  Wynajmę mieszkanie Katowice o powierzchni 38 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Domnet Plus.
  i

  Kawalerka do wynajęcia
  Katowice

  1 pokój 34 m2
  1 300/mies.
  38 /m2
  Wynajmę mieszkanie Katowice o powierzchni 34 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Domnet Plus.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Katowice

  2 pokoje 58 m2
  1 750/mies.
  30 /m2
  Wynajmę mieszkanie Katowice o powierzchni 58 mkw. Cena - 1 750 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Domnet Plus.
  Poznaj region
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: