Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Kielce

  - 64 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 65 mieszkań do wynajęcia w Kielcach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania do wynajęcia Kielce

  Kielce to miasto pełniące funkcję stolicy województwa świętokrzyskiego, a także kluczowy ośrodek gospodarczy, turystyczny i akademicki. Lokalizacja miasta w paśmie malowniczych Gór Świętokrzyskich przyciąga nie tylko turystów, którzy odwiedzają Kielce i okoliczne miejscowości także poza sezonem, ale również nowych mieszkańców, którzy decydują się tu zamieszkać na stałe. Wyjątkowe warunki mieszkaniowe, a także liczne udogodnienia sprawiają, że mieszkania do wynajęcia w Kielcach cieszą się coraz większą popularnością.

  Gdzie wynająć mieszkanie w Kielcach?

  Stolica województwa świętokrzyskiego podzielona jest  na 29 dzielnic: Baranówek, Barwinek, Białogon, Bukówka, Centrum, Czarnów, Dąbrowa, Dobromyśl, Dyminy, Herby, Karczówka, Łazy, Nowy Folwark, Niewachlów I, Niewachlów II, Ostra Górka, Pakosz, Piaski, Pietraszki, Podhale, Posłowice, Sieje, Skrzetle, Słowik, Szydłówek, Wielkopole, Wietrznia, Zagórze, Zalesie). Choć nie mają one oficjalnego statusu jednostek pomocniczych, to podział ten funkcjonuje w świadomości mieszkańców. Największą popularnością cieszą się mieszkania zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. 

  Dużą popularnością cieszą się również nieruchomości położone wzdłuż ul. Jagiellońska, zlokalizowanej w dzielnicy Czarnów. Mieszkania na wynajem najlepiej szukać na osiedlach dobrze skomunikowanych z innymi częściami miasta, a także w zielonym otoczeniu. Takim przykładem są m.in. Ślichowice oraz Wielkopole.

  Mieszkania do wynajęcia Kielce: dobra inwestycja

  Oprócz doskonale rozwiniętego rynku pracy kielecka aglomeracja zapewnia także dopływ studentów z innych miast. To sprawia, że Kielce stanowią dobre miasto do inwestycji w mieszkania na wynajem. Bez względu na to, czy zależy nam na wynajmie długoterminowym (studenci oraz osoby rozpoczynające pracę w zawodzie) lub krótkoterminowym (turyści, uczestnicy Targów) z pewnością znajdziemy chętnych na mieszkania na rynku wtórnym oraz pierwotnym.

  Mieszkania do wynajęcia Kielce: potencjał lokalizacji

  Nieruchomości w Kielcach można także łatwo sprzedać, sprzyja temu wyjątkowo dogodne usytuowanie Kielc na przecięciu kilku istotnych ciągów komunikacyjnych, w tym dróg krajowych S7 i DK7 oraz linii kolejowych łączących Warszawę, Kraków i Częstochowę. Stabilnie utrzymujące się ceny nieruchomości w Kielcach również pozytywnie wpływają na potencjał inwestycyjny lokalnego rynku nieruchomości. Dzięki temu lokata kapitału na rynku pierwotnym oraz rynku wtórnym w Kielcach jest świetną inwestycją na przyszłość.

  Mieszkania dla studentów - Kielce miastem akademickim. Wynajem i ogłoszenia

  Stolica województwa świętokrzyskiego to także siedziba licznych szkół wyższych wśród nich znajdują się m.in. Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Politechnika Świętokrzyska w Kielcach i Akademia Nauk Stosowanych. Bogata oferta edukacyjna i wysoki poziom uczelni każdego roku przyciągają nowych studentów, którzy rozglądają się za lokum do wynajęcia. W jakich dzielnicach znajdują się mieszkania i pokoje dla studentów i jakie nieruchomości cieszą się największą popularnością?

  Gdzie szukać mieszkania do wynajęcia dla studentów? Lokalizacja i wyróżnione osiedla

  Centralne położenie sprawia, że Śródmieście jest często wybierane przez studentów. Znajduje się tu wiele uczelni, w tym Uniwersytet Jana Kochanowskiego, a także liczne sklepy i miejsca rozrywki. Świętokrzyskie Przedmieście chętnie wybierane jest przez studentów uczelni technicznych, w tym Politechniki Świętokrzyskiej. Atrakcyjną lokalizację jest także osiedle KSM, które zapewnia dogodny dojazd do kampusów praz bliskość parku miejskiego i tras spacerowych.

  Mieszkanie dla studentów Kielce. Pokoje, kawalerka, mieszkanie 3-pokojowe

  Wynajęcie mieszkania to nie jedyna, aczkolwiek najpopularniejsza opcja wśród studentów. Alternatywą może być stancja lub akademik. Tanie mieszkania zachęcają jednak do wynajmu samodzielnego lokum. Studenci chętnie wybierają kawalerki lub większe lokale z kilkoma pokojami, które pozwalają na dzielenie miesięcznych opłat na większą ilość osób. Wybierając mieszkanie, zwracają także uwagę na takie kwestie jak odległość od centrum, balkon lub ogrzewanie. 

  Wynajem mieszkania dla studentów. Kielce i atuty lokalnych nieruchomości

  Szeroki wybór ofert mieszkań do wynajęcia sprawia, że studenci zwracają uwagę także na standard nieruchomości. Nawet najtańsze oferty mają podstawowe meble jak łóżko, biurko, szafka i kuchnia z aneksem. Plusem jest osobny salon oraz obecność takich sprzętów jak lodówka, kuchenka czy pralka. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w dobrej lokalizacji łatwo wynająć, dzięki czemu właściciel unika przestojów w najmie.

  Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w stolicy województwa świętokrzyskiego? Sprawdź mieszkania do wynajęcia Kielce na portalu nieruchomości GetHome.pl i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Wynajem mieszkania Kielce

  W Kielcach dostępne  64 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 16 m2 do 133 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Kielcach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 11 kawalerek do wynajęcia;
  • 39 2-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  • 11 3-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  • 3 4-pokojowe mieszkania do wynajęcia;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie do wynajęcia.
  Jeśli interesują Cię mieszkania do wynajęcia w Kielcach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 30 mieszkań do wynajęcia z balkonem;
  • 4 mieszkania do wynajęcia z tarasem.

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Kielce wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Kielcach to 2 003 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Kielcach? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Kielcach kosztuje 1 267 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Kielcach kosztuje 1 917 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Kielcach kosztuje 2 291 zł;
  • mieszkanie 4-pokojowe na wynajem w Kielcach kosztuje 3 767 zł.

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Kielcach? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Kielcach znajdziesz w cenie 850 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Kielcach znajdziesz w cenie 1 100 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Kielcach znajdziesz w cenie 1 500 zł;
  • mieszkania 4-pokojowe na wynajem w Kielcach znajdziesz w cenie 2 300 zł.

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Kielc!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: