Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Łódź, Górna do wynajęcia - 7 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 14 mieszkań do wynajęcia w Górnej

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Wyjątkowy apartament 39 m2 na zamkniętym osiedlu
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Wyjątkowy apartament z ogrodem w centrum miasta
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 80 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
  Strycharska górna klimatyczne mieszkanie perełka
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Piastów-Kurak o powierzchni 32,50 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie/do wprowadzenia
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 33 mkw. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  Mieszkanie przy politechnice, 1300 zł
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia ul. Piękna
  Łódź Rokicie

  2 pokoje 44,26 m2
  1 300/mies.
  29 /m2
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 44,26 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BROKERMANIA Joanna Zaremba.
  Felsztyńskiego klimatyczne mieszkanie perełka
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 37 mkw. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Łódź Chojny

  2 pokoje 54,30 m2
  2 600/mies.
  47 /m2
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Chojny o powierzchni 54,30 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Metropolitan Witold Duda.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: