Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Łódź, Śródmieście-Wschód - 11 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 12 mieszkań do wynajęcia w Sródmieściu-Wschód

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Kopcińskiego, dwa pokoje, rozkładowe, z parkingiem
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 42,20 mkw. Rok budowy: 1964. Cena - 1 350 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
  Prestiżowy apartament obok teatru wielkiego
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 58,49 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Duże 2 pokoje przy szpitalu mswia
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 50,42 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sempre Nieruchomości.
  Nowoczesna kawalerka przy wydziale filologicznym
  i

  Kawalerka do wynajęcia
  Łódź Śródmieście-Wschód

  1 pokój 30 m2
  2 000/mies.
  66 /m2
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 30 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Kopcińskiego, nowoczesny apartament, 3 sypialnie
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 85 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 5 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
  Spacious apartment with terraces in the center
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 52,81 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 52,61 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 4 279 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Metropolitan Witold Duda.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód bezpośrednio. Powierzchnia 10 mkw. Cena - 990 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i

  Kawalerka do wynajęcia
  Łódź Śródmieście-Wschód

  1 pokój 31 m2
  1 300/mies.
  41 /m2
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 31 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Estate Łódź.
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 42,46 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 2 860 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Metropolitan Witold Duda.
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód o powierzchni 67 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Milla Marzena Milewska.
  Poznaj region
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: