Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Poznań, Stare Miasto - 92 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 92 mieszkania do wynajęcia na Starym Mieście

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  2 pokoje niezależne, plac wielkopolski, dwustronne
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 42,40 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 2 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Moje Nowe M Nieruchomości.
  Komfortowe mieszkanie na umultowie
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Umultowska
  Poznań Umultowo

  1 pokój 45 m2
  1 900/mies.
  42 /m2
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Umultowo o powierzchni 45 mkw. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Firma, gabinety, usługi medyczne
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 250 mkw. Rok budowy: 1903. Cena - 20 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
  Komfortowy apartament blisko starego miasta
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 84 mkw. Rok budowy: 1895. Cena - 4 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Tekton Property.
  Mieszkanie w samym centrum
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 63,14 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 2 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Park Home.
  Mieszkanie na wynajem piątkowo - 3 pokoje
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo o powierzchni 63,37 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 2 890 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 34 mkw. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 72,75 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 152,10 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 6 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Naramowice o powierzchni 49,26 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 2 250 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 89 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 5 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją RE/MAX Polska.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto bezpośrednio. Powierzchnia 33 mkw. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Nowe Winogrady Północ bezpośrednio. Powierzchnia 26 mkw. Cena - 1 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 38 mkw. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia
  Poznań Stare Winogrady

  3 pokoje 53 m2
  2 200 PLN/mies.
  41 PLN/m2
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady bezpośrednio. Powierzchnia 53 mkw. Cena - 2 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Nowe Winogrady Południe bezpośrednio. Powierzchnia 64 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 3 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Poznań Stare Winogrady

  2 pokoje 43 m2
  2 700 PLN/mies.
  62 PLN/m2
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady bezpośrednio. Powierzchnia 43 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 2 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 49,70 mkw. Rok budowy: 1993. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Piątkowo bezpośrednio. Powierzchnia 41 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto bezpośrednio. Powierzchnia 60 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Naramowice bezpośrednio. Powierzchnia 40,09 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Umultowo o powierzchni 47 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 2 295 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Browwar Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Kora Nieruchomości.
  Poznaj region
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: