Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Kawalerka Warszawa, Ursynów do wynajęcia - 5 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 101 mieszkań do wynajęcia na Ursynowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Kawalerka 20m2 ursynów kabaty al. ken
  i

  Kawalerka do wynajęcia
  Warszawa Ursynów Centrum

  1 pokój 20,80 m2
  2 400/mies.
  115 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum o powierzchni 20,80 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  Super kawalerka na natolinie
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Stryjeńskich
  Warszawa Natolin

  1 pokój 35 m2
  2 400/mies.
  68 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Ursynów, Natolin o powierzchni 35 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Mościcki Nieruchomości.
  Ursynów, 35m idealna kawalerka przy metrze
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Wąwozowa
  Warszawa Kabaty

  1 pokój 35 m2
  2 600/mies.
  74 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Ursynów, Kabaty o powierzchni 35 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Market Mieszkaniowy.
  Duża kawalerka, metro, garaż
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Ursynów, Kabaty o powierzchni 37,70 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  Studio na mokotowie dla pierwszego najemcy!
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki o powierzchni 25,18 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: