Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Charzykowy, pow. chojnicki

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Charzykowach

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Charzykowach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Charzykowy - oferty

  W Charzykowach dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 64 m2 do 89 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Charzykowach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Charzykowach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Charzykowy”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Charzykowy.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Charzykowach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Charzykowy

  Interesuje Cię rynek wtórny? Charzykowy oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 64 m2 do 89 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Charzykowach to 76 m2.

  mieszkanie Charzykowy Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Charzykowach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Charzykowach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Charzykowach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Charzykowy", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Charzykowach to 6 498 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Charzykowach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Charzykowach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Charzykowach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 549 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Charzykowach wynosi 6 855 zł/m2;

  Tanie mieszkania Charzykowy. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Charzykowy bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 440 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 140 zł/m2.

  Tanie mieszkania Charzykowy? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: