Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Straszyn, pow. gdański

  - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 15 mieszkań na sprzedaż w Straszynie

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Straszynie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Straszyn - oferty

  W Straszynie dostępne jest 5 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 38 m2 do 135 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Straszynie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 5 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 12 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Straszynie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 3 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Straszyn”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Straszyn.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Straszynie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Straszyn

  Interesuje Cię rynek wtórny? Straszyn oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 52 m2 do 135 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Straszynie to 79 m2.

  mieszkanie Straszyn Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Straszynie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Straszyn - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Straszyn oferuje 15 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Straszyn czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Straszynie to 51 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 38 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 73 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Straszynie.

  Ceny mieszkań w Straszynie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Straszynie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Straszyn", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Straszynie to 10 009 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Straszynie to 8 470 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Straszynie to z kolei wydatek średnio 7 746 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Straszynie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Straszynie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Straszynie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 199 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Straszynie wynosi 12 079 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Straszynie należy zapłacić 423 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 746 zł/m2.

  Tanie mieszkania Straszyn. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Straszyn bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Straszynie to wydatek 423 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 746 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 599 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 855 zł/m2.

  Tanie mieszkania Straszyn? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: