Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Niechorze, pow. gryficki

  - 17 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 23 mieszkania na sprzedaż w Niechorzu

  Rynek wtórny - 15 mieszkań na sprzedaż w Niechorzu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Niechorze - oferty

  W Niechorzu dostępne jest 17 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 27 m2 do 58 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Niechorzu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 36 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Niechorzu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 11 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Niechorze”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Niechorze.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Niechorzu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Niechorze

  Interesuje Cię rynek wtórny? Niechorze oferuje 15 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 27 m2 do 34 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Niechorzu to 31 m2.

  mieszkanie Niechorze Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Niechorzu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Niechorze - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Niechorze oferuje 23 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Niechorze czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Niechorzu to 48 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 32 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 58 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Niechorzu.

  Ceny mieszkań w Niechorzu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Niechorzu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Niechorze", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Niechorzu to 14 910 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Niechorzu to 16 792 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Niechorzu to z kolei wydatek średnio 13 847 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Niechorzu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Niechorzu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Niechorzu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 623 057 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Niechorzu wynosi 20 295 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Niechorzu należy zapłacić 763 671 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 15 290 zł/m2.

  Tanie mieszkania Niechorze. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Niechorze bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Niechorzu to wydatek 474 714 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 13 090 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 349 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 16 500 zł/m2.

  Tanie mieszkania Niechorze? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: