Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wojcieszyce, pow. karkonoski

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Wojcieszycach

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Wojcieszycach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Wojcieszyce - oferty

  W Wojcieszycach dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 19 m2 do 88 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Wojcieszycach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Wojcieszyce”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Wojcieszyce.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Wojcieszycach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Wojcieszyce

  Interesuje Cię rynek wtórny? Wojcieszyce oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 19 m2 do 88 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Wojcieszycach to 52 m2.

  mieszkanie Wojcieszyce Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Wojcieszycach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Wojcieszycach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Wojcieszycach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Wojcieszyce", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Wojcieszycach to 16 359 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Wojcieszycach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Wojcieszycach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Wojcieszycach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 476 184 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Wojcieszycach wynosi 17 220 zł/m2;

  Tanie mieszkania Wojcieszyce. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Wojcieszyce bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 303 209 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 15 252 zł/m2.

  Tanie mieszkania Wojcieszyce? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: