Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Modlnica, pow. krakowski - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Modlnicy

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Modlnicy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Super mieszkanie z ogródkiem w modlnicy!
  i
  Sprzedam mieszkanie okolice Krakowa o powierzchni 62,50 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 679 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petryla Nieruchomości.
  Gotowe do wejścia, 3/4pokoje na kameralnym osiedlu
  i
  Sprzedam mieszkanie okolice Krakowa o powierzchni 72,38 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 850 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Neway Estate&Finance.
  Piękne 4 pokojowe mieszkanie ul. leśna.
  i
  Sprzedam mieszkanie okolice Krakowa o powierzchni 83,25 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 1 245 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania Modlnica - oferty

  W Modlnicy dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 62 m2 do 83 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Modlnicy, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Modlnicy z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Modlnica”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Modlnica.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Modlnicy? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Modlnica

  Interesuje Cię rynek wtórny? Modlnica oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 62 m2 do 83 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Modlnicy to 72 m2.

  mieszkanie Modlnica rynek wtórny Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Modlnicy, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Modlnicy

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Modlnicy? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Modlnica", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Modlnicy to 12 520 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Modlnicy? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Modlnicy", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Modlnicy (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 245 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Modlnicy wynosi 14 954 zł/m2;

  Tanie mieszkania Modlnica. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Modlnica bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 679 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 10 864 zł/m2.

  Tanie mieszkania Modlnica? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: