Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Jabłonna, pow. legionowski - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 16 mieszkań na sprzedaż w Jabłonnie

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Jabłonnie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaKredyt 2% !!! dla rodziny przy lesie 4 pokoje duże
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Leśna
  Jabłonna

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 76 m2
  629 000
  8 276 /m2
  Sprzedam mieszkanie legionowski, Jabłonna o powierzchni 76 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 629 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Graniczna
  województwo mazowieckie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 62 m2
  500 000
  8 064 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 62 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 500 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lech Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Sosnowy Zakątek II
  i
  Sprzedam mieszkanie legionowski, Jabłonna o powierzchni 63,57 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ceres Development Sp. z o.o. Sp.k..
  brak obrazkabrak obrazkaOgródek- taras/ 2 pokoje/ miejsce postojowe  ✅
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Leśna
  województwo mazowieckie

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 35,30 m2
  525 000
  14 872 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 35,30 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 525 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tur Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka✅mieszkanie w jabłonnie✅
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Leśna
  województwo mazowieckie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 56,71 m2
  460 000
  8 111 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 56,71 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 460 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tur Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Jabłonnej - co warto wiedzieć?

  Jabłonna to nowoczesna gmina wiejska położona w odległości około 30 kilometrów od Warszawy. Jej dogodne położenie, świetnie zorganizowana komunikacja miejska, bliskość natury oraz rozbudowana infrastruktura miejska sprawiają, że jest to jedna z najpopularniejszych podwarszawskich miejscowości, w której nieruchomości cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i kupujących na własny użytek.

  Rynek nieruchomości w Jabłonnej

  Ze względu na swój wiejski charakter, w Jabłonnej przeważają domy jednorodzinne oraz niska zabudowa wielorodzinna. Najgęstsza zabudowa występuje wzdłuż ul. Modlińskiej przebiegającej przez niemalżą całą miejscowość, w tej okolicy (oraz częściowo prostopadle do wybranych jej odcinków) można znaleźć najbogatszą ofertę mieszkań na sprzedaż na rynku wtórnym w Jabłonnej. Są to w większości kilkupokojowe lokale o łącznej powierzchni około 80 metrów kwadratowych. Lokalne z rynku pierwotnego łatwiej zaś znaleźć w pobliżu miejscowych kompleksów leśnych. Warto pamiętać, że wśród lokalnych ofert z branży nieruchomości wciąż dominują ogłoszenia o mieszkaniach na sprzedaż w Jabłonnej bez pośredników, co wpływa na zmniejszenie końcowej ceny zakupu lokalu.

  Ceny nieruchomości w Jabłonnej

  Korzystne położenie gminy w granicach aglomeracji warszawskiej oraz atrakcyjność miejscowych terenów sprawia, że mieszkania na sprzedaż w Jabłonnej są jednymi z droższych w regionie. Szybki oraz bezproblemowy dojazd do Warszawy, a jednocześnie bliskość terenów zielonych i samowystarczalność gminy (zadowalająca oferta edukacyjna, ośrodki zdrowia, liczne punkty handlowo-usługowe, w tym supermarkety) sprawiają, że popularność lokalnych nieruchomości nie spada od lat i nie powodu uważać, żeby atrakcyjność Jabłonnej miała ulec zmianie.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Jabłonnej na portalu GetHome.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

   

  Mieszkania Jabłonna - oferty

  W Jabłonnie dostępne jest 20 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 35 m2 do 76 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Jabłonnie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 17 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Jabłonna”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Jabłonna.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Jabłonnie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Jabłonna

  Interesuje Cię rynek wtórny? Jabłonna oferuje 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 35 m2 do 76 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Jabłonnie to 59 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Jabłonnie z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Jabłonnie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Jabłonna - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Jabłonna oferuje 16 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe inwestycje bezpośrednio od dewelopera w Jabłonnie czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Jabłonnie to 58 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 52 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 63 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Jabłonnie.

  Ceny mieszkań w Jabłonnie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Jabłonnie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Jabłonna", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Jabłonnie to 9 843 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Jabłonnie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Jabłonnie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Jabłonnie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 679 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Jabłonnie wynosi 14 872 zł/m2;

  Tanie mieszkania Jabłonna. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Jabłonna bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 460 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 064 zł/m2.

  Tanie mieszkania Jabłonna? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: