Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Osiek nad Wisłą, pow. toruński

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Osieku nad Wisłą

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Osieku nad Wisłą

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Osiek nad Wisłą - oferty

  W Osieku nad Wisłą dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 56 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Osieku nad Wisłą, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Osiek nad Wisłą”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Osiek nad Wisłą.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Osieku nad Wisłą? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Osiek nad Wisłą

  Interesuje Cię rynek wtórny? Osiek nad Wisłą oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 56 m2.

  mieszkanie Osiek nad Wisłą Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Osieku nad Wisłą, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Osieku nad Wisłą

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Osieku nad Wisłą? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Osiek nad Wisłą", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Osieku nad Wisłą to 7 547 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Osieku nad Wisłą? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Osieku nad Wisłą", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Osieku nad Wisłą (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 430 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Osieku nad Wisłą wynosi 7 547 zł/m2;

  Tanie mieszkania Osiek nad Wisłą. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Osiek nad Wisłą bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 430 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 547 zł/m2.

  Tanie mieszkania Osiek nad Wisłą? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: