Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gościcino, pow. wejherowski

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Gościcinie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Gościcinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Gościcino - oferty

  W Gościcinie dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 62 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Gościcinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Gościcinie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Gościcino”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Gościcino.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Gościcinie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Gościcino

  Interesuje Cię rynek wtórny? Gościcino oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 62 m2.

  mieszkanie Gościcino Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Gościcinie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Gościcinie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Gościcinie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Gościcino", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Gościcinie to 4 146 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Gościcinie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Gościcinie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Gościcinie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 259 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Gościcinie wynosi 4 146 zł/m2;

  Tanie mieszkania Gościcino. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Gościcino bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 259 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 146 zł/m2.

  Tanie mieszkania Gościcino? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: