Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Pękowice, pow. wołomiński

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż Pękowicach

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż Pękowicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Pękowice - oferty

  Pękowicach dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 95 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania Pękowicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie Pękowicach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Pękowice”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Pękowice.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie Pękowicach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Pękowice

  Interesuje Cię rynek wtórny? Pękowice oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 95 m2.

  mieszkanie Pękowice Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym Pękowicach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań Pękowicach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego Pękowicach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Pękowice", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż Pękowicach to 5 789 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania Pękowicach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie Pękowicach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym Pękowicach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 550 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego Pękowicach wynosi 5 789 zł/m2;

  Tanie mieszkania Pękowice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Pękowice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 550 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 789 zł/m2.

  Tanie mieszkania Pękowice? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: