Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Wschowa na sprzedaż - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż we Wschowie

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż we Wschowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Mieszkanie w centrum wschowy
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Wschowa

  2 pokoje 49,20 m2
  239 000
  4 857 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wschowa o powierzchni 49,20 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 239 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Park Home.
  Znakomite mieszkanie dwupokojowe we wschowie!
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Wschowa

  2 pokoje 53,17 m2
  229 000
  4 306 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wschowa o powierzchni 53,17 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 229 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Park Home.
  Dwustronne mieszkanie na 1 piętrze
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Lipowa
  Wschowa

  2 pokoje 49,53 m2
  240 000
  4 845 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wschowa o powierzchni 49,53 mkw. Cena - 240 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Diament Nieruchomości Monika Kaleta.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: