Dom na sprzedaż 3 pokoje kutnowski, 99 m2, działka 1561 m2

Oferta sprzedaży od EMJOT Nieruchomości

kutnowski

230 000

2 323 /m2

Dom 99m2 na działce 1561m2 garbów gm. bedlno
Dom 99m2 na działce 1561m2 garbów gm. bedlno

Główne cechy domu

Cena

230 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

99 m2

Cena za m2

2 323 zł

Pow. działki

1561 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 99 m2

Dom 99m2 na działce 1561m2 garbów gm. bedlno

Urokliwy dom na wsi z dużą działką

- Garbów, gm. Bedlno

Spokój, przestrzeń i potencjał w świetnej cenie!

Szukasz miejsca, gdzie zwolnisz tempo, odetchniesz świeżym powietrzem i stworzysz coś „po swojemu”? Ta nieruchomość daje dokładnie to — i jeszcze trochę więcej.

Na sprzedaż parterowy dom mieszkalny z 1972 roku o powierzchni ok. 99 m² , solidnie wybudowany z czerwonej cegły w starej technologii ( gruby mur z izolacją w postaci kanału powietrznego). To klasyczna, trwała konstrukcja, która daje dobrą bazę do modernizacji lub zamieszkania od razu, który to znajduje sie na dużej działce o pow. 1561m2 (15,61ar)

Dom:

To miejsce dla kogoś, kto chce mieć wpływ — urządzić, odświeżyć, dopasować do siebie.

3 ustawne pokoje

kuchnia

łazienka z WC

okna PCV - duże zaoszczędzenie kosztów

dach pokryty eternitem

Działka - aż 1561 m² (15,61 ar):

szerokość od frontu: 36 m, długość: 44 m

w całości ogrodzona (siatka + brama wjazdowa)

pięknie zagospodarowany front - nasadzenia ozdobne robią klimat od pierwszego spojrzenia

tył działki: duża, otwarta przestrzeń — idealna na ogród, sad, warzywnik, plac zabaw, altanę

BUDYNKI GOSPODACZE:

budynek gospodarczy murowany (49 m²) z dachem z blachy

posiada podłączony prąd

MEDIA:

prąd

wodociąg gminny

szambo

ogrzewanie centralne (piec uniwersalny)

Lokalizacja:

Cicha, zielona okolica z zabudową jednorodzinną i niewielkimi gospodarstwami. Idealna dla osób szukających spokoju bez całkowitego odcięcia od świata.