Dom na sprzedaż 4 pokoje Bydgoszcz Osowa Góra, 160 m2, działka 413 m2

Oferta sprzedaży od Novator Nieruchomości

Bydgoszcz, Osowa Góra

799 000

4 993 /m2

Dom w cenie mieszkania, okazja! działka 413m2!
Dom w cenie mieszkania, okazja! działka 413m2!

Główne cechy domu

Cena

799 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

160 m2

Cena za m2

4 993 zł

Pow. działki

413 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 160 m2

Dom w cenie mieszkania, okazja! działka 413m2!

Dom| Osowa Góra | 170 m² | duża działka 413 m² | spokojna okolica

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Osowej Góry. To idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy, prywatności i zieleni, a jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do miasta.

Najważniejsze informacje:

- powierzchnia całkowita: ok. 170 m²

- powierzchnia użytkowa: ok. 107 m²

- działka: 413 m²

- dom w całości podpiwniczony

- garaż w bryle budynku

Parter:

- przestronny, jasny salon (ok. 28 m²) z klimatyzacją i wyjściem na balkon z widokiem na ogród

- ustawna i przestronna kuchnia (12 m²) z zabudową i sprzętem AGD w cenie

toaleta

- funkcjonalny przedpokój

Piętro:

- 3 wygodne sypialnie (15 m², 11 m², 10,2 m²)

- łazienka z wanną i WC

- przestronny hol

Piwnica (pełne podpiwniczenie):

- garaż (18,12 m²) z kanałem

- dwa duże pomieszczenia gospodarcze

- dodatkowa przestrzeń do aranżacji (warsztat, siłownia, pralnia)

Dom wybudowany w latach 70-tych., systematycznie modernizowany.

Budynek ocieplony, okna PCV.

Dach płaski - papa termozgrzewalna.

Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny), wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Dogodny dojazd drogą z kostki brukowej.

Ogród - duży atut nieruchomości.

Słoneczny ogród o południowej ekspozycji zapewnia idealne warunki do wypoczynku. Znajdziesz tu: przestrzeń rekreacyjną, dojrzałe drzewa dające cień, miejsce pod uprawę (folia na warzywa).