Dom na sprzedaż 4 pokoje Bytom Odrzański, 120 m2, działka 441 m2

Oferta sprzedaży od Park Home

Bytom Odrzański

430 000

3 583 /m2

Dom w cenie mieszkania
Dom w cenie mieszkania

Główne cechy domu

Cena

430 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

120 m2

Cena za m2

3 583 zł

Pow. działki

441 m2

Dostępne od

2026-05-11

Rok budowy

1981

Opis nieruchomości o powierzchni 120 m2

Dom w cenie mieszkania

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni około 120 m², usytuowany w miejscowości Bytom Odrzański.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i malowniczej części Bytomia Odrzańskiego. Ta lokalizacja zapewnia Twojej rodzinie upragnioną ciszę oraz poczucie prywatności, tworząc bezpieczną przestrzeń do dorastania dzieci i odpoczynku od zgiełku miasta.

* Liczba pokoi: 4
* Metraż domu: około 120 m²
* Powierzchnia działki: 440 m²
* Kondygnacje: Dom parter, w całości podpiwniczony
* Ogrzewanie:  Piec na opał stały
* Powierzchnie dodatkowe: Garaż, altana, duży balkon

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i przyjaznej okolicy, idealny dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość terenów zielonych. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz zadbaną posesją, która tworzy wyjątkową przestrzeń do codziennego życia i wypoczynku.

Dom oferuje jasne i przestronne wnętrza, dające wiele możliwości aranżacyjnych. Centralnym punktem części dziennej jest przestronny salon z kominkiem, który nadaje wnętrzu przytulny i rodzinny charakter. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem.

Nieruchomość utrzymana jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do zamieszkania. Funkcjonalna łazienka, ustawne pokoje oraz praktyczny układ domu sprawiają, że jest to idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób ogólnie poszukujących komfortowej przestrzeni do życia.