Dom na sprzedaż 4 pokoje Bytom, 110,11 m2, działka 162 m2
Oferta sprzedaży od Wolf Nieruchomości
Bytom
1 000 000 zł
9 081 zł/m2

Główne cechy domu
Opis nieruchomości o powierzchni 110,11 m2
KOMFORTOWY DOM W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI- BYTOM
TYLKO U NAS!
Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 110,11 m2 usytuowane na zamkniętym osiedlu, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Bytomia.
Nieruchomość składa się z:
Parter budynku:
Komunikacja 5,91 m2
pomieszczenie techniczne 3,68 m2
WC 2,06 m2
Salon/kuchnia/jadalnia 33,05 m2
Razem: 44,7 m2
Piętro budynku:
Korytarz + Schody 4,72 m2 + 4,45 m2
Sypialnia 1 - 10,67 m2
Sypialnia 2 - 10,67 m2
Sypialnia 3 - 13,46 m2
Łazienka + garderoba 12,44 m2
Razem: 56,41 m2
łączna powierzchnia użytkowa 101,11 m2
NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAWANA W STANIE ,,POD KLUCZ" zawierającym:
wybudowanie nieruchomości z pustaka ceramicznego , dach z pokryciem z blachy , ocieplenie styropianem grafitowym o grubości 20 cm (lambda poniżej 0,3) , wykonanie elewacji zewnętrznej z tynku oraz betonu architektonicznego , okna PCV 3-szybowe wraz z roletami zewnętrznymi z napędem elektrycznym (okna w salonie typu HS) , drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, rozprowadzenie instalacji na nieruchomości tj. prąd, wod-kan, ogrzewanie podłogowe, instalacja alarmowa wraz z zewnętrzną syreną , wylewki cementowe , tynki maszynowe
łazienki wykończone gresem
Kuchnia w pełni wykończona z zabudową meblową
na podłogach częściowo kafle, częściowo panele
POMPA CIEPŁA w cenie
teren na działce wyrównany- przygotowany pod taras i ogród, podejście do domu wybrukowane , ogrodzenie panelowe z 3 stron nieruchomości , 2 miejsca parkingowe