Dom na sprzedaż 7 pokoi Czechowice-Dziedzice, 230 m2, działka 594 m2

Oferta sprzedaży od Twoje Nieruchomości

Czechowice-Dziedzice

1 050 000

4 565 /m2

Dom z charakterem po generalnej modernizacji.
Dom z charakterem po generalnej modernizacji.

Główne cechy domu

Cena

1 050 000 zł

Liczba pokoi

7

Powierzchnia

230 m2

Cena za m2

4 565 zł

Pow. działki

594 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 230 m2

Dom z charakterem po generalnej modernizacji.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA BIURA - PROWIZJA 0%.

Dom z charakterem po generalnej modernizacji - Centrum Czechowic-Dziedzic - powierzchnia budynku ok 230 m² a działki 6 ar

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w samym centrum Czechowic-Dziedzic , przy ul. Piotra Skargi.

To nieruchomość z historią - budynek pochodzi z 1934 roku, natomiast na przełomie lat 2015/2016 przechodzi rozbudowę oraz gruntowny remont. Dzięki temu łączy solidność tradycyjnego budownictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i wysoką energooszczędnością.

Technologia i standard wykonania

Dom wybudowany metodą tradycyjną z cegły oraz pustaka ceramicznego (15-20 cm).

Ściany ocieplone styropianem 20 cm i otynkowane.

Dach pokryty grubą papą.

Okna 3-szybowe zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.

Strop w części dobudowanej ocieplony pianą, natomiast w części starszej 30 cm wełny.

Starsza część budynku jest podpiwniczona - piwnica pozostaje sucha i zadbana.

Powierzchnia domu wynosi ok. 230 m² , a działka ma ok. 6 arów .

Funkcjonalny i komfortowy układ

Parter:

przestronny salon z otwartą kuchnią i jadalnią

gabinet

dodatkowy pokój

łazienka

przedpokój

kotłownia

To idealna przestrzeń do codziennego życia, spotkań rodzinnych oraz pracy zdalnej.

Piętro:

4 sypialnie (w tym jedna z garderobą i wyjściem na duży balkon)

pokój muzyczny