Dom na sprzedaż 5 pokoi Częstochowa, 110 m2, działka 700 m2

Oferta sprzedaży od Sverum Nieruchomości

Częstochowa

599 000

5 445 /m2

Dom wolnostojący na sprzedaż, dźbów
Dom wolnostojący na sprzedaż, dźbów

Główne cechy domu

Cena

599 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

110 m2

Cena za m2

5 445 zł

Pow. działki

700 m2

Rok budowy

2024

Opis nieruchomości o powierzchni 110 m2

Dom wolnostojący na sprzedaż, dźbów

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w stanie surowym zamkniętym położony w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom ma powierzchnię ok 110 m² i położony jest na działce o pow. 700 m².

PIĘTRO:
- 3 pokoje

LOKALIZACJA:
Okolica charakteryzująca się ciszą i spokojem, W najbliższym otoczeniu przystanek komunikacji miejskiej, liczne sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia lekarska. 

Udzielamy bezpłatnej pomocy w kredytowaniu nieruchomości.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i więcej informacji.
Aleksandra Gawęda

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 110 m2

Liczba pokoi: 5