Dom na sprzedaż 5 pokoi poznański, 125,59 m2, działka 373 m2

Oferta sprzedaży od Park Home

poznański

799 000

6 361 /m2

Działka 373 m2| spokojna okolica| 5 pokoi
Działka 373 m2| spokojna okolica| 5 pokoi

Główne cechy domu

Cena

799 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

125,59 m2

Cena za m2

6 361 zł

Pow. działki

373 m2

Dostępne od

2026-03-16

Rok budowy

2021

Opis nieruchomości o powierzchni 125,59 m2

Działka 373 m2| spokojna okolica| 5 pokoi

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem a spokojnym tempem życia, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam na prezentację.

Dostępna również prawy lokal o powierzchni 125,77 m2

Rozkład pomieszczeń:
Parter - Wiatrołap 4,53 m2, Pokój 1 8,42 m2, Korytarz 10,69 m2, Salon 26,07 m2, Kuchnia 8,21 m2, Łazienka 2,68 m2, Kotłownia 4,38 m2

Piętro -  Korytarz 7,88 m2,  Garderoba 12,84 m2, Pokój 1 10,38 m2, Pokój 2 19,95 m2, Łazienka 9,56 m2
Łączna powierzchnia: 125,59 m2

Najważniejsze parametry inwestycji:
Dach: dwuspadowy, dachówka ceramiczna
Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 20 cm, ocieplenie styropianem 20 cm
Okna: PCV
Instalacje: elektryczna, szambo, grzewcza
Posadzki: betonowe

W cenie: piec gazowy, kostka brukowa na podjeździe i podejściu oraz tarasie, ogrodzenie
Budynek dostępny na działce 373 m2.

Bardziej szczegółowy standard wykończenia dostępny u agenta odpowiedzialnego za ofertę. Kupujący zwolniony z wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Lokalizacja: sklepy spożywcze, apteka, szkoła podstawowa, bank, żłobek, przedszkole, przystanek autobusowy.
Dopiewiec od Poznania dzieli około 15 km.
Bliskość autostrady A2 i tras S5 i S11.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.