Dom na sprzedaż 6 pokoi Gliwice, 350 m2, działka 1500 m2

Oferta sprzedaży od ET PROPERTY sp. z o.o.

Gliwice

1 680 000

4 800 /m2

Główne cechy domu

Cena

1 680 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

350 m2

Cena za m2

4 800 zł

Pow. działki

1500 m2

Dodatkowa pow.

Balkon

Rok budowy

1993

Opis nieruchomości o powierzchni 350 m2

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2 . Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy ciepła, na dachu panele fotowoltaiczne. Piwnica : duża i funkcjonalna, łazienka z WC, pokój, pralnia i kotłownia, Parter : duża kuchnia,3 pokoje oraz salon z kominkiem i wyjściem do dużego ogrodu. Piętro : 3 pokoje, łazienka z WC. Dodatkowo poddasze do indywidualnej adaptacji. Nieruchomość doskonale może pełnić rolę wygodnego domu, siedziby firmy lub spełniać funkcję hotelową. Doskonała lokalizacja blisko Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Podstrefy Gliwice. W bliskiej odległości wjazd na autostradę A-4, przedszkole, szkoła. Gotowy produkt inwestycyjny: istnieje możliwość przejęcia umowy najmu na 24 miesiące z gwarantowanym czynszem netto 13500,00 zł. Zapraszamy na prezentację.Zapraszamy na prezentację.Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami:Jerzy Piotrowski,nr licencji zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr: 25088. .

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 350 m2

Liczba pięter: 1

Liczba pokoi: 6

Ogrzewanie: Pompa ciepła

Dodatkowe powierzchnie

Powierzchnia działki: wielkość działki, na której stoi dom, wynosi 1500 m2

Liczba balkonów: 1

Liczba tarasów: 1