Dom na sprzedaż 6 pokoi Gołańcz, 150 m2, działka 542 m2

Oferta sprzedaży od Nieruchomości Tectum

Gołańcz

349 000

2 326 /m2

Dom na sprzedaż gołańcz
Dom na sprzedaż gołańcz

Główne cechy domu

Cena

349 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

150 m2

Cena za m2

2 326 zł

Pow. działki

542 m2

Rok budowy

1910

Opis nieruchomości o powierzchni 150 m2

Dom na sprzedaż gołańcz

Dom z potencjałem w sercu Gołańczy - ul. Klasztorna

Dom w Gołańczy na sprzedaż!

Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie, a może przestronnego miejsca dla dwóch pokoleń? Przedstawiamy wyjątkowy budynek wielorodzinny położony w samym centrum Gołańczy, tuż przy nowym deptaku prowadzącym do zabytkowego zamku!

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Dwa niezależne mieszkania: Budynek posiada osobne liczniki prądu i wody - idealne pod wynajem lub dla dwóch rodzin.

Możliwość powiększenia powierzchni mieszkalnej dzięki zagospodarowaniu poddasza.

Doskonała lokalizacja: Wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki (szkoły, urzędy, markety, przychodnia).

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie rynk u , co w połączeniu z wejściem od strony ruchliwego ciągu komunikacyjnego generuje świetny potencjał pod działalność gospodarczą, biura lub usługi.

Zaplecze gospodarcze: Duży, dwustanowiskowy garaż oraz dodatkowy budynek gospodarczy na działce.

Szczegóły techniczne:

Powierzchnia użytkowa: ok. 110 m² (całkowita ok. 150 m²)

Działka: 542 m² - w pełni zagospodarowana.

Budynki dodatkowe: Garaż 2-stanowiskowy (40,6 m²) + budynek gospodarczy (38 m²).

Media: Prąd, woda, kanalizacja (podliczniki dla mieszkań). Ogrzewanie C.O. (piec zasypowy).

Układ pomieszczeń:

🏢 Mieszkanie nr 1 (55,2 m²):

Dwa przestronne i ustawne pokoje (16,7 m² oraz 24,7 m²).

Funkcjonalna kuchnia (9,7 m²).