Dom na sprzedaż 4 pokoje Grabówka, 75,11 m2, działka 148 m2

Oferta sprzedaży od Meg Real Estate Małgorzata Grodzka

białostocki, Grabówka

545 000

7 256 /m2

Zamieszkaj w szeregówce*brak czynszu*ogródek*4 pok
Zamieszkaj w szeregówce*brak czynszu*ogródek*4 pok

Główne cechy domu

Cena

545 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

75,11 m2

Cena za m2

7 256 zł

Pow. działki

148 m2

Dostępne od

2026-05-05

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 75,11 m2

Zamieszkaj w szeregówce*brak czynszu*ogródek*4 pok

Meg Real Estate przedstawia na sprzedaż dwupoziomową szeregówkę w stanie deweloperskim o metrażu 75,11 m2 w miejscowości Grabówka, przy ul. Oliwkowej,  posadowioną na działce o metrażu 148 m2.
Jeżeli marzysz o własnym domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji, to oferujemy tę ofertę Tobie! 
To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w przestronnym komfortowym domu z pełną własnością w cenie
545 000 zł - czyli jak za mieszkanie, ale z własnym ogródkiem i miejscem postojowym.

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, składa się z:
* Na parterze:
- Salonu z aneksem kuchennym - przestronna strefa dzienna z miejscem na część wypoczynkową z jadalnią, dobrze doświetlona, z wyjściem na ogród i taras,
- WC z umywalką,
* Na piętrze:
- Sypialni głównej - ustawna, z miejscem na duże łóżko i szafę,
- Drugiego i trzeciego pokoju - idealnego jako pokój dziecka i gabinet,
- Łazienki - z miejscem na wannę lub prysznic, funkcjonalnie zaprojektowana.
Dodatkowo:
- wygodna komunikacja między pomieszczeniami,
- brak strat powierzchni na niepotrzebne korytarze,
- czytelny podział na strefę dzienną i prywatną.

Inwestycja wyróżnia się wieloma atutami:
-Doskonała lokalizacja - blisko wszelkich usług, sklepów, szkół i komunikacji miejskiej, co zapewnia wygodę  na co dzień,
- Pełne uzbrojenie - w tym gaz ziemny, najbardziej poszukiwane i ekonomiczne paliwo,