Dom na sprzedaż 3 pokoje żywiecki, 87,50 m2, działka 470 m2

Oferta sprzedaży od Młynarscy Nieruchomości

żywiecki

790 000

9 028 /m2

Kameralna inwestycja| wysoki standard | dom
Kameralna inwestycja| wysoki standard | dom

Główne cechy domu

Cena

790 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

87,50 m2

Cena za m2

9 028 zł

Pow. działki

470 m2

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 87,50 m2

Kameralna inwestycja| wysoki standard | dom

Komfortowy i dobrze wykonany - domek całoroczny w Sopotni Wielkiej.

Czy chcesz zainwestować w wyjątkowym miejscu w górach - tam, gdzie natura, cisza i spektakularne widoki tworzą idealne warunki do wypoczynku i prowadzenia biznesu turystycznego?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Sopotnia Wielka , w gminie Jeleśnia , w sercu Beskidu Żywieckiego . Działka, na której stoi domek jest zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu - z dobrym dojazdem, ale również blisko szlaków turystycznych oraz w niedalekiej odległości od wodospadu, który jest miejscem koniecznym do zobaczenia w tej okolicy. Jest to miejsce skierowane do wymagającego klienta, który ceni wysoką jakość wykończenia, niebanalny styl architektoniczny oraz malownicze otoczenie.

Na kompletną ofertę składa się dom o powierzchni całkowitej około 87,58m2 wraz z ogrodzoną działką. Stworzony przez lokalnych rzemieślników, ze sprawdzonych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

LOKALIZACJA:

- Sopotnia Wielka, Gmina Jeleśnia (Beskid Żywiecki),

- dobry dojazd do Bielska-Białej, Żywca, Korbielowa i ościennych miejscowości,

- bezpośrednie (150m) sąsiedztwo wodospadu,

- w okolicy dużo terenów zielonych, rekreacyjnych, ścieżek turystycznych.

DOM:

- powierzchnia całkowita około 87,58m2 ,

- pomieszczenie gospodarcze,

- stylowy salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras,