Dom na sprzedaż 5 pokoi Kielce, 180 m2, działka 1146 m2

Oferta sprzedaży od AS Nieruchomości

Kielce

2 950 000

16 388 /m2

Dom z potencjałem w ścisłym centrum działka 1146m2
Dom z potencjałem w ścisłym centrum działka 1146m2

Główne cechy domu

Cena

2 950 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

180 m2

Cena za m2

16 388 zł

Pow. działki

1146 m2

Dodatkowa pow.

Balkon

Rok budowy

1950

Opis nieruchomości o powierzchni 180 m2

Dom z potencjałem w ścisłym centrum działka 1146m2

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1146 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Kościuszki. Na działce zlokalizowany jest również budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 126 m2. Wymiary działki to około 36m x 25m x 49m x 31m. Dom i budynek gospodarczy przeznaczony do generalnego remontu i własnej aranżacji. Dostępne wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz).

Działka nie objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium: " Tereny zabudowy mieszkaniowej z przewagą zabudowy wysokiej intensywności z usługami ogólnomiejskimi podstawowymi"

Bardzo dobra lokalizacja bardzo blisko ścisłego centrum miasta jednocześnie przy bardzo spokojnej cichej ulicy.

Idealna działka do nowej kameralnej inwestycji deweloperskiej.

Więcej ciekawych oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www. asnieruchomosci. eu

Kontakt:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 180 m2

Liczba pięter: 1

Liczba pokoi: 5

Liczba sypialni: 5

Ogrzewanie: Gazowe

Dodatkowe powierzchnie

Powierzchnia działki: wielkość działki, na której stoi dom, wynosi 1146 m2

Liczba balkonów: 2

Pow ogródka: 1146,0 m2