Dom na sprzedaż 5 pokoi nowosądecki, 190 m2, działka 2527 m2

Oferta sprzedaży od House Expert Group

nowosądecki

879 000

4 626 /m2

Główne cechy domu

Cena

879 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

190 m2

Cena za m2

4 626 zł

Pow. działki

2527 m2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 190 m2

Dom + działka o powierzchni 2527 m², położoną w urokliwej, górskiej miejscowości Berest , w gminie Krynica-Zdrój.

To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, a jednocześnie ceniących bliskość znanych kurortów. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Krynica-Zdrój oraz ok. 10 minut od Tylicz - popularnej miejscowości turystycznej z rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną i narciarską.

Na działce znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 190 m² , składający się z dwóch kondygnacji oraz poddasza.

Konstrukcja i stan techniczny:

dach dwuspadowy, pokryty blachą

więźba dachowa w dobrym stanie technicznym

poddasze obecnie niskie, nieużytkowe - z możliwością adaptacji

budynek wymaga remontu (m.in. ocieplenie, instalacje, stolarka okienna)

Układ funkcjonalny:

I kondygnacja (parter / przyziemie):

garaż

pomieszczenia gospodarcze

pokoje

pełny węzeł sanitarny

➡️ możliwość wydzielenia osobnego, niezależnego mieszkania

II kondygnacja (część mieszkalna):

kuchnia

przedpokój

2 pokoje

2 łazienki

Dom stanowi doskonałą bazę do aranżacji według własnych potrzeb - zarówno jako komfortowy dom całoroczny, jak i inwestycja pod wynajem.

Dodatkowy budynek

Na działce znajduje się również mniejszy domek z węzłem sanitarnym , ogrzewany piecem kaflowym.

Może pełnić funkcję:

tymczasowego miejsca zamieszkania na czas remontu