Dom na sprzedaż 5 pokoi Leszno, 111,51 m2, działka 270 m2

Oferta sprzedaży od Park Home

Leszno

589 000

5 282 /m2

Rodzinny bliźniak gotowy na granicy leszna 5 pok.
Rodzinny bliźniak gotowy na granicy leszna 5 pok.

Główne cechy domu

Cena

589 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

111,51 m2

Cena za m2

5 282 zł

Pow. działki

270 m2

Rok budowy

2025

Opis nieruchomości o powierzchni 111,51 m2

Rodzinny bliźniak gotowy na granicy leszna 5 pok.

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - z garażem i czterema sypialniami!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, funkcjonalny dom o wysokim standardzie, idealny dla rodzin szukających komfortu i spokoju. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni około 300 m², w malowniczym otoczeniu nowych domów jednorodzinnych.
Dom został zbudowany z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale, estetykę i energooszczędność.

Główne atuty nieruchomości:

- Powierzchnia użytkowa domu: 111,51 m²
- Powierzchnia działki: 270m²
- Przestronny salon z aneksem kuchennym, cztery komfortowe sypialnie oraz dwie łazienki
- Garaż
- Pełna infrastruktura: woda, prąd, gaz, szambo betonowe 6m3 (w planie zagospodarowania jest kanalizacja w ulicy)

Architektura i wykończenie:

- Nowoczesny design: ceramiczna dachówka, duże okna w kolorze antracytowym, nadające wnętrzom wyjątkową jasność
- Rolety zewnętrzne sterowane elektronicznie
- Przestronne pomieszczenia, łatwe do aranżacji dzięki regularnym kształtom pokoi
- Przestronny salon z jadalnią i kuchnią o powierzchni około 30 m² z możliwością aranżacji w wariancie otwartym lub zamkniętym

Specyfikacja domu:

- Okna PCV trzyszybowe z roletami elektrycznymi w całym domu
- Elektryczna brama garażowa
- Ogrzewanie podłogowe w całym domu
- Drzwi wejściowe antywłamaniowe
- Tynki gipsowe maszynowe na ścianach i sufitach