Dom na sprzedaż 4 pokoje krakowski, 183,83 m2, działka 300 m2

Oferta sprzedaży od Emmerson Lumico

krakowski

970 000

5 276 /m2

Wolnostojący/nowoczesny/5 pokoi
Wolnostojący/nowoczesny/5 pokoi

Główne cechy domu

Cena

970 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

183,83 m2

Cena za m2

5 276 zł

Pow. działki

300 m2

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 183,83 m2

Wolnostojący/nowoczesny/5 pokoi

Nowoczesny dom wolnostojący z rynku pierwotnego o powierzchni użytkowej 124,66 m², powierzchnia całkowita 183,83m2 , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Ściejowice, to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległości od Krakowa.

Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców. Dom składa się z dwóch kondygnacji - parteru oraz poddasza użytkowego - i oferuje łącznie 5 pokoi, gdzie cztery z nich można zaaranżować jako sypialnie, gabinet czy pokój dla dzieci.

Parter stanowi strefę dzienną, w której przewidziano jasny salon z możliwością wyjścia do ogrodu. Na poddaszu znajdują się dodatkowe pokoje oraz druga łazienka, co zapewnia wygodę dla całej rodziny.

Metraż domu stanowi:

Parter: 62,92 m2

1. wiatrołap 4,16 m2

2. hol 4,57 m2

3. kuchnia 8,81m2

4. łazienka 3,42 m2

5. pokój 9,44 m2

6. salon z jadalnią 26.89 m2

7. spiżarka 0,82 m2

8. kotłownia 4,81

Piętro: 61,74

1. schody 5,43 m2

2. korytarz 4,53 m2

3. pokój 15,67

4. garderoba 3,66 m2

5. łazienka 7,06 m2

6. pokój 12,27 m2

7. pokój 13,12 m2

Dom sprzedawany jest w standardzie deweloperskim, co daje przyszłym właścicielom możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz według własnych potrzeb i gustu.

Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 3 arów, co zapewnia łatwość w utrzymaniu ogrodu, a jednocześnie pozwala na stworzenie przytulnej przestrzeni do wypoczynku. Okolica charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych, co sprzyja spacerom, rekreacji i aktywnemu stylowi życia.