Dom na sprzedaż 4 pokoje Luboń, 91,56 m2, działka 239 m2

Oferta sprzedaży od Tobis Nieruchomości

Luboń

918 000

10 026 /m2

Szeregowiec gotowy do zamieszkania | ogródek
Szeregowiec gotowy do zamieszkania | ogródek

Główne cechy domu

Cena

918 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

91,56 m2

Cena za m2

10 026 zł

Pow. działki

239 m2

Dostępne od

2026-05-18

Rok budowy

2006

Opis nieruchomości o powierzchni 91,56 m2

Szeregowiec gotowy do zamieszkania | ogródek

Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce.
Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w PZU SA do wysokości 1,5 mln euro.

Przedstawiam Państwu skrajny segment w zabudowie szeregowej oferujący niezwykle ustawne 4 pokoje z ogródkiem znajdujące się w jednopiętrowym budynku, na cichym i nowoczesnym osiedlu w Luboniu!

Najważniejsze informacje: 
• Adres: Luboń, ul. Wysoka 42M
• Powierzchnia użytkowa mieszkania - 91,56 m2
• 4 Pokoje
• Garaż wolnostojący
• Powierzchnia ogrodu z domkiem narzędziowym - 239 m2
• Nieruchomość idealna dla rodziny 2+1 lub 2+2!

Rozkład pomieszczeń:
Parter:
• Pokój dzienny - 32 m2
• Hall - 3,88 m2
• Kuchnia - 8,0 m2
• WC - 3,55 m2

Piętro:
• Komunikacja - 5,34 m2
• Pokój - 14,00 m2
• Pokój - 9,80 m2
• Pokój - 8,76 m2
• Łazienka - 7,47

Atuty:
- Bliskość parków, terenów nadwarciańskich oraz Wielkopolskiego Parku Narodowego sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi na świeżym powietrzu,
- Osiedle położone na uboczu,
- Piec dwufunkcyjny
- Wysokiej jakości sprzęt AGD
- Drzwi wejściowe posiadają zamki przeciwwłamaniowe

Udogodnienia:
Bogata oferta usługowa i handlowa: obecność licznych sklepów, restauracji, placówek edukacyjnych i medycznych sprawia, że mieszkańcy mają wszystko, czego potrzebują na wyciągnięcie ręki,
Miasto oferuje dobrze rozwiniętą sieć dróg, komunikację miejską oraz dostęp do autostrady A2, co ułatwia codzienne dojazdy, w odległości 5 min od mieszkania znajduje się przystanek MPK (autobus 702 oraz 250), 15 min do pętli autobusowej w Luboniu,