Dom na sprzedaż 5 pokoi toruński, 167,39 m2, działka 900 m2

Oferta sprzedaży od Partner Nieruchomości

toruński

920 000

5 496 /m2

Kupujący nie płaci podatku pcc.
Kupujący nie płaci podatku pcc.

Główne cechy domu

Cena

920 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

167,39 m2

Cena za m2

5 496 zł

Pow. działki

900 m2

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 167,39 m2

Kupujący nie płaci podatku pcc.

Marzysz o odpoczynku z dala od zgiełku a jednocześnie w bliskiej odległości od Torunia, gdzie dojazdu nie utrudniają korki ? Zadzwoń jeszcze dzisiaj !

To już ostatni dom na tym osiedlu. Oferta tylko w Partner Nieruchomości

Dom w stanie deweloperskim, wybudowany wg projektu Simon III G2 energo z pracowni Extra Dom z drobnymi zmianami

Dom położony w malowniczej okolicy, która sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, oraz innym formom zdrowego trybu życia.

Świerczynki-6 km do Torunia i tylko 300 m do przystanku, piękne miejsce, cisza i dojazd do Torunia bez korków !

Jeśli czujesz, że tam możesz zamieszkać zapraszam !

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELI PAŃSTWU OSOBA PROWADZĄCA

AGNIESZKA KUZERA lub e-mail:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 167,39 m2

Liczba pięter: 1

Liczba pokoi: 5

Liczba sypialni: 4

Dodatkowe powierzchnie

Powierzchnia działki: wielkość działki, na której stoi dom, wynosi 900 m2

Liczba tarasów: 1