Dom na sprzedaż 3 pokoje świecki, 119 m2, działka 23100 m2

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

świecki

590 000

4 957 /m2

Siedlisko w borach tucholskich! las!
Siedlisko w borach tucholskich! las!

Główne cechy domu

Cena

590 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

119 m2

Cena za m2

4 957 zł

Pow. działki

23100 m2

Dostępne od

2026-04-27

Rok budowy

2007

Opis nieruchomości o powierzchni 119 m2

Siedlisko w borach tucholskich! las!

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w sercu Borów Tucholskich - jednego z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych regionów Polski. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz bliskość natury, a jednocześnie szukających nieruchomości gotowej do zamieszkania i prowadzenia działalności.

Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 4061 m², zapewniającej prywatność i komfort użytkowania. Teren jest zagospodarowany - wykonano ogrodzenie oraz estetyczną kostkę brukową.

Dom mieszkalny o powierzchni 119 m² jest w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowy do zamieszkania. Budynek posiada zrobioną elewację oraz nowoczesną kotłownię z piecem na pellet. W skład domu wchodzą:

* przestronny salon z kuchnią,
* sypialnia,
* pokój gościnny,
* łazienka,
* kotłownia.

Na terenie siedliska znajdują się również liczne budynki dodatkowe, które znacząco zwiększają potencjał nieruchomości:

* murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 150m², wyposażony w chłodnię, warsztat, biuro, łazienkę oraz własną kotłownię,
* klimatyczna, drewniana stodoła o powierzchni 157 m²,
* garaże blaszane o łącznej powierzchni 92 m²,
* murowany budynek gospodarczy - obecnie kuchnia letnia/spiżarnia o powierzchni 29 m².

Całość tworzy funkcjonalne i wszechstronne siedlisko, idealne zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej (np. agroturystyka, warsztat, magazynowanie).