Dom na sprzedaż 5 pokoi Namysłów, 122 m2, działka 896 m2

Oferta sprzedaży od Ireneusz Kosikowski

Namysłów

249 000

2 040 /m2

Na sprzedaż rozpoczęta budowa.
Na sprzedaż rozpoczęta budowa.

Główne cechy domu

Cena

249 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

122 m2

Cena za m2

2 040 zł

Pow. działki

896 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 122 m2

Na sprzedaż rozpoczęta budowa.

Rozpoczęta budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego - funkcjonalność i komfort dla rodziny nieopodal miasta.

Na sprzedaż rozpoczęta budowa nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, zaprojektowanego z myślą o wygodnym życiu 4-osobowej rodziny o projektowanej powierzchni użytkowej 122,69 m2. Nieruchomość znajduje się na etapie wzniesionych ścian zewnętrznych - bez wykonanej konstrukcji dachu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość dalszej realizacji według własnych preferencji.

Dom o przemyślanym układzie funkcjonalnym ma się składać z dwóch kondygnacji nadziemnych - parteru oraz poddasza użytkowego. Strefa dzienna na parterze to przestronny salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią, tworzący komfortową przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Na tym poziomie zaplanowano również wiatrołap, gabinet lub pokój gościnny, toaletę oraz kotłownię ze spiżarnią.

Na poddaszu przewidziano część prywatną: dwie sypialnie (w tym jedna z garderobą), sypialnię główną z garderobą, łazienkę, pralnię z suszarnią oraz korytarz.

Budynek projektowany w technologii tradycyjnej - ściany murowane z pustaków ceramicznych, fundamenty betonowe. Dach w projekcie przewidziany jako dwuspadowy o konstrukcji drewnianej.

Nowoczesna forma architektoniczna zakłada eleganckie wykończenie elewacji z wykorzystaniem tynków cienkowarstwowych oraz okładzin klinkierowych w kolorystyce ceglanej i czarnej. Projekt przewiduje również stolarkę okienną i drzwiową w kolorze czarnym oraz pokrycie dachu panelami blachy na rąbek stojący.