Dom na sprzedaż 5 pokoi Namysłów, 256,41 m2, działka 495 m2

Oferta sprzedaży od WEST NIERUCHOMOŚCI

Namysłów

428 000

1 669 /m2

Dom wolnostojący okolicy ul. konopnickiej
Dom wolnostojący okolicy ul. konopnickiej

Główne cechy domu

Cena

428 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

256,41 m2

Cena za m2

1 669 zł

Pow. działki

495 m2

Dostępne od

2026-04-21

Rok budowy

1972

Opis nieruchomości o powierzchni 256,41 m2

Dom wolnostojący okolicy ul. konopnickiej

Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1972 roku, rozbudowany w 2002 roku. Budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro), podpiwniczony.
Powierzchnia całkowita 256.4m2 (wliczone podpiwniczenie), powierzchnia użytkowa (czyli parter i piętro) 164.3m2.

Budynek z rozpoczętym remontem.

W skład budynku wchodzą:

Na parterze:
- dwa pokoje o powierzchniach 29.7m2 i 25.3m2
- oddzielna kuchnia 11.6m2
- wc 2.1m2
- hol wraz ze schodami na piętro 13.3m2
- wiatrołap 2.4m2
- balkon 3.3m2 od strony ogrodu
Na piętrze:
- trzy pokoje o powierzchniach 22.7m2, 14.8m2, 11.1m2
- łazienka 5.8m2
- kuchnia (połączona z największym pokojem) 8.6m2
- dwa hole o powierzchniach 6.6m2 i 7m2
- korytarz przy kuchni 3.4m2
- dwóch balkonów (od ulicy i od ogrodu) o powierzchniach 3m2 każdy

Dom posiada dwa niezależna wejścia: od strony ulicy na parter i dalej wewnętrznymi schodami na piętro oraz od strony ogrodu zewnętrznymi schodami na piętro.
Pokrycie dachu: papa na części pierwotnej i blacha na części dobudowanej. Część dobudowana to nadbudowane piętro nad parterem od strony ogrodu. Stolarka okienna częściowo pcv, częściowo drewniana. Ogrzewanie i podgrzewanie wody użytkowej piecem gazowym.

Media: siła, gaz, kanalizacja miejska.

Posesja: działka o powierzchni 495m2, prostokątna, pod budynkiem płaska a w części ogrodowej (za budynkiem) lekko nachylona. Teren ogrodzony. Na posesji miejsce do zaparkowania dwóch samochodów. Posesja położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową (bez dziur). Cicha i spokojna okolica, ładny widok z ogrodu.