Dom na sprzedaż 4 pokoje lubelski, 120 m2, działka 420 m2

Oferta sprzedaży od CLIVUS Nieruchomości

lubelski

890 000

7 416 /m2

❤️bez prowizji ! nowe domki wolnostojące promocja!
❤️bez prowizji ! nowe domki wolnostojące promocja!

Główne cechy domu

Cena

890 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

120 m2

Cena za m2

7 416 zł

Pow. działki

420 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 120 m2

❤️bez prowizji ! nowe domki wolnostojące promocja!

OKAZJA !

DEWELOPER !

BEZ PROWIZJI BIURA NIERUCHOMOŚCI ORAZ BEZ PODATKU PCC !

Prestiżowe osiedle domków wolnostojących wśród zieleni !

NOWE DOMY TYLKO 10 MINUT OD CENTRUM LUBLINA

W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI PRZYSTANEK MPK

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA !

Domy o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób.

Na sprzedaż dom y wolnostojące w bardzo malowniczej i prestiżowej okolicy z doskonałym połączeniem z każdą częścią Lublina.

W okolicy cisza i spokój, niska zabudowa, gwarantowany wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego i komunikacyjnego, wokoło mnóstwo zieleni.

Do wyboru na MAJ 2026r. są 7 z 7 domków ! z bardzo ładnie położonymi działkami z widokiem na piękną zieloną okolicę.

Promocja tylko na 2 DOMKI !

Powierzchnia działki 420m2 - działki są w trakcie podziału, każdy dom będzie miał wydzieloną swoją działkę pod każdy dom.

BUDOWĘ ZABEZPIECZA RACHUNEK POWIERNICZY ORAZ UMOWA DEWELOPERSKA !

Istnieje możliwość podpisania umowy rezerwacyjnej do uzyskania kredytu z wpłatą zaliczki 1% wartości domu na 2 do 3 miesięcy.

Na tym etapie istnieje możliwość indywidualnego wyboru urządzeń !

W Standardzie domu :

Instalacja do stacji uzdatniania wody.

Pompa Ciepła

Okna 3 szybowe, w salonie okno typu HST przesuwne

Brama garażowa zautomatyzowana otwierana na pilota.

taras z kostki 10m2

Ogrodzenie

Docieplenie budynku styropianem 20cm