Dom na sprzedaż 5 pokoi Osielsko, 151 m2, działka 600 m2

Oferta sprzedaży od Makler Nieruchomości

bydgoski, Osielsko

1 300 000

8 609 /m2

Domy przy lesie i zaciszu osielska!!
Domy przy lesie i zaciszu osielska!!

Główne cechy domu

Cena

1 300 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

151 m2

Cena za m2

8 609 zł

Pow. działki

600 m2

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 151 m2

Domy przy lesie i zaciszu osielska!!

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji?

Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ?

Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci własnej posesji?

Jeśli TAK to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !!

Kupujący nie płaci podatku PCC!!

Przedstawiamy 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m2 z garażem w bryle budynku i ogrodem o powierzchni 450/500m2

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania do 31.12.2026

Opis inwestycji:

Wyjątkowe domy wolnostojące w prestiżowej części Osielska!

Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, prywatność i komfort życia na co dzień - a jednocześnie pozwoli szybko dotrzeć do miasta? Osiedle to, to propozycja, która spełnia wszystkie te oczekiwania. To kameralna inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Bydgoszczy.

Spokojna, zielona okolica, niska zabudowa oraz bezpieczne otoczenie sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi i osób ceniących ciszę oraz prywatność. Inwestycja obejmuje kilka domów wolnostojących - bez zabudowy szeregowej i bliźniaczej. To ogromna rzadkość na rynku, która gwarantuje większą swobodę, brak bezpośrednich sąsiadów za ścianą oraz wyższy komfort życia.

Przemyślany projekt - maksymalna funkcjonalność!

Każdy dom oferuje: 151,26 m² powierzchni użytkowej garaż jednostanowiskowy - 18,02 m² przestronną działkę z ogrodem.