Dom na sprzedaż 5 pokoi lubliniecki, 176 m2, działka 2188 m2

Oferta sprzedaży od EP Nieruchomości S.c.

lubliniecki

680 000

3 863 /m2

Przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy
Przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy

Główne cechy domu

Cena

680 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

176 m2

Cena za m2

3 863 zł

Pow. działki

2188 m2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 176 m2

Przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy - Solarniа

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² , położony na dużej działce o powierzchni 2188 m² . To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

duża działka zapewniająca komfort i przestrzeń - ponad 2100 m²

dom zlokalizowany w otoczeniu zieleni, blisko lasu

okolica z niewielką ilością zabudowy - gwarancja spokoju

brak planów dalszej zabudowy w najbliższym otoczeniu

częściowo ogrodzona posesja (ogrodzenie betonowe oraz siatka)

Dom:

powierzchnia użytkowa: 176 m²

parter: ok. 82 m²

funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń:

Parter:

przestronny salon z kuchnią

łazienka

pokój

pomieszczenia gospodarcze

Piętro:

4 ustawne pokoje

łazienka

praktyczna pralnia

Dzięki takiemu rozkładowi dom świetnie sprawdzi się dla większej rodziny lub osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy.

Dodatkowym atutem jest fakt, że większość wyposażenia może pozostać w domu , co pozwala na szybsze wprowadzenie się bez dużych nakładów finansowych.

Ogrzewanie :

Piec piątej klasy na drzewo.

Działka:

powierzchnia: 2188 m²

około połowa działki ogrodzona solidnym płotem betonowym

pozostała część częściowo ogrodzona siatką

duże możliwości aranżacyjne (ogród, strefa relaksu, plac zabaw)